2021-01-18

PRZEDSTAWICIELSTWO we Francji i Holandii

1 stycznia 2015 roku kraje Unii Europejskiej rozpoczęły rewolucje w sposobie ewidencjonowania oraz rozliczania czasu pracy kierowców.

Wprowadzenie płacy minimalnej, obowiązku zgłoszenia kierowców, posiadania przedstawiciela oraz prowadzenia pełnej dokumentacji pracy kierowców to z pewnością kolejne wyzwanie dla firm transportowych.

Nasza firma oferując kompleksową ofertę dotyczącą zagranicznych płac minimalnych od wielu lat pomaga w kompletowaniu wszelkiej wymaganej dokumentacji zgodnie z obowiązującym prawem w poszczególnych krajach Unii Europejskiej.

Oferujemy kompleksowe usługi polegające na rozliczaniu zagranicznych płac minimalnych i zgłaszaniu kierowców do odpowiednich platform. Dbamy też o to, aby każdy pracodawca miał dostęp do wszystkich dokumentów niezbędnych podczas kontroli drogowej, a także miał je w siedzibie swojej firmy. Dokumenty są przygotowywane zgodnie z wszystkimi wytycznymi ustalonymi przez kraje europejskie. Oferujemy: raporty dostarczane w języku państwa, którego one dotyczą, współpracę z Przedstawicielem na terytorium państwa, na którym jest taki obowiązek, pomoc w tworzeniu umów, regulaminów i aneksów z uwzględnieniem wytycznych krajów UE, tłumaczenie dokumentów pokontrolnych na korzystnych warunkach, pomoc ekspertów w trakcie kontroli drogowej i w siedzibie firmy, pomoc w opracowywaniu metod optymalizacji kosztów związanych z dopłatami do płac minimalnych.

 

Dziś chcemy zaprezentować Państwu ofertę naszych Przedstawicieli transportu na terytorium Francji oraz Holandii.

 

Każdego kierowcę wykonującego pracę na terytorium Francji obowiązuje zgłoszenie na platformie SIPSI https://www.sipsi.travail.gouv.fr.

Kierowca podczas wykonywania transportu we Francji powinien posiadać przy sobie zgłoszenie, rozliczenie płacy minimalnej, zaświadczenie A1, przetłumaczoną umowę oraz dokumentację płacową.

 

Przedstawiciel transportu we Francji z którym współpracujemy mieszka oraz ma zarejestrowaną działalność we Francji, biegle rozmawia oraz pisze w języku Francuskim, ma wieloletnie doświadczenie w prowadzenie spraw swoich klientów we Francji.

Dla naszej firmy podejmował już dziesiątki interwencji które zakończyły się pozytywnie dla firm transportowych.

 

Podobnie jak we Francji kierowcy wykonujący pracę na terytorium Holandii obowiązuje zgłoszenie na platformie https://meldloket.postedworkers.nl

Kierowca podczas wykonywania transportu w Holandii powinien posiadać przy sobie zgłoszenie, rozliczenie płacy minimalnej, zaświadczenie A1, przetłumaczoną umowę oraz dokumentację płacową.

Przedstawiciel transportu w Holandii z którym współpracujemy mieszka oraz ma zarejestrowaną działalność w Holandii, biegle rozmawia oraz pisze w języku Holenderskim, ma wieloletnie doświadczenie w prowadzenie spraw swoich klientów we Holandii.

Współpracuje z Policją oraz Inspekcją Holenderską jako biegły tłumacz.

Zgłaszał wiele poprawek podczas powstawania systemu zgłoszeń kierowców w NL.

Dla naszej firmy podejmował już wiele interwencji które zakończyły się pozytywnie dla firm transportowych.

 

Nasz zespół ma długoletnie doświadczenie w zakresie wymienionych wyżej czynności i jest w stanie zagwarantować wykonanie usług na najlepszym poziomie. Oferujemy rozwiązania, które zabezpieczają Klientów na czas kontroli. Przeprowadzamy rozliczenia płac minimalnych we wszystkich krajach Unii Europejskiej i zapewniamy współpracę z Przedstawicielami transportu dla wszystkich państw, gdzie taki obowiązek istnieje.

 

UWAGA!


Firmy korzystające z usługi ewidencji oraz rozliczania płacy minimalnej swoich kierowców w naszym Biurze otrzymuje rabat 25% na wszystkie usługi Przedstawiciela we Francji oraz Holandii.

Jeśli masz pytania - napisz do nas.
Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie
Skontaktuj się