PRZEDSTAWICIELSTWO we Francji i Holandii

PRZEDSTAWICIELSTWO we Francji i Holandii

1 stycznia 2015 roku kraje Unii Europejskiej rozpoczęły rewolucje w sposobie ewidencjonowania oraz rozliczania czasu pracy kierowców.

Wprowadzenie płacy minimalnej, obowiązku zgłoszenia kierowców, posiadania przedstawiciela oraz prowadzenia pełnej dokumentacji pracy kierowców to z pewnością kolejne wyzwanie dla firm transportowych.

Nasza firma oferując kompleksową ofertę dotyczącą zagranicznych płac minimalnych od wielu lat pomaga w kompletowaniu wszelkiej wymaganej dokumentacji zgodnie z obowiązującym prawem w poszczególnych krajach Unii Europejskiej.

Oferujemy kompleksowe usługi polegające na rozliczaniu zagranicznych płac minimalnych i zgłaszaniu kierowców do odpowiednich platform. Dbamy też o to, aby każdy pracodawca miał dostęp do wszystkich dokumentów niezbędnych podczas kontroli drogowej, a także miał je w siedzibie swojej firmy. Dokumenty są przygotowywane zgodnie z wszystkimi wytycznymi ustalonymi przez kraje europejskie. Oferujemy: raporty dostarczane w języku państwa, którego one dotyczą, współpracę z Przedstawicielem na terytorium państwa, na którym jest taki obowiązek, pomoc w tworzeniu umów, regulaminów i aneksów z uwzględnieniem wytycznych krajów UE, tłumaczenie dokumentów pokontrolnych na korzystnych warunkach, pomoc ekspertów w trakcie kontroli drogowej i w siedzibie firmy, pomoc w opracowywaniu metod optymalizacji kosztów związanych z dopłatami do płac minimalnych.

 

Dziś chcemy zaprezentować Państwu ofertę naszych Przedstawicieli transportu na terytorium Francji oraz Holandii.

 

  •  Francja

Każdego kierowcę wykonującego pracę na terytorium Francji obowiązuje zgłoszenie na platformie SIPSI https://www.sipsi.travail.gouv.fr.

Kierowca podczas wykonywania transportu we Francji powinien posiadać przy sobie zgłoszenie, rozliczenie płacy minimalnej, zaświadczenie A1, przetłumaczoną umowę oraz dokumentację płacową.

 

Przedstawiciel transportu we Francji z którym współpracujemy mieszka oraz ma zarejestrowaną działalność we Francji, biegle rozmawia oraz pisze w języku Francuskim, ma wieloletnie doświadczenie w prowadzenie spraw swoich klientów we Francji.

Dla naszej firmy podejmował już dziesiątki interwencji które zakończyły się pozytywnie dla firm transportowych.

 

  •  Holandia:

Podobnie jak we Francji kierowcy wykonujący pracę na terytorium Holandii obowiązuje zgłoszenie na platformie https://meldloket.postedworkers.nl

Kierowca podczas wykonywania transportu w Holandii powinien posiadać przy sobie zgłoszenie, rozliczenie płacy minimalnej, zaświadczenie A1, przetłumaczoną umowę oraz dokumentację płacową.

Przedstawiciel transportu w Holandii z którym współpracujemy mieszka oraz ma zarejestrowaną działalność w Holandii, biegle rozmawia oraz pisze w języku Holenderskim, ma wieloletnie doświadczenie w prowadzenie spraw swoich klientów we Holandii.

Współpracuje z Policją oraz Inspekcją Holenderską jako biegły tłumacz.

Zgłaszał wiele poprawek podczas powstawania systemu zgłoszeń kierowców w NL.

Dla naszej firmy podejmował już wiele interwencji które zakończyły się pozytywnie dla firm transportowych.

 

Nasz zespół ma długoletnie doświadczenie w zakresie wymienionych wyżej czynności i jest w stanie zagwarantować wykonanie usług na najlepszym poziomie. Oferujemy rozwiązania, które zabezpieczają Klientów na czas kontroli. Przeprowadzamy rozliczenia płac minimalnych we wszystkich krajach Unii Europejskiej i zapewniamy współpracę z Przedstawicielami transportu dla wszystkich państw, gdzie taki obowiązek istnieje.

 

UWAGA!

Firmy korzystające z usługi ewidencji oraz rozliczania płacy minimalnej swoich kierowców w naszym Biurze otrzymuje rabat 25% na wszystkie usługi Przedstawiciela we Francji oraz Holandii.