Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem, która prężnie się rozwija. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej analizy i ewidencji czasu pracy kierowców. Uzupełniamy również swoją ofertę usługami dodatkowymi dla branży transportowej tak, aby firmy transportowe mogły znaleźć dla siebie różnorodne rozwiązania w jednym miejscu. 

W Naszej firmie cenimy sobie następujące zasady:

Opierając się na fachowej, stale rozwijanej wiedzy i doświadczeniu, wdrażamy rozwiązania odpowiadające oczekiwaniom naszych Klientów, jednocześnie zapewniając przy tym najwyższą jakość świadczonych usług.

Zadowolenie naszych Klientów jest kwestią priorytetową. Niezwykle istotne jest dla nas, żeby każdy kto korzysta z naszych usług był traktowany indywidualnie i profesjonalnie. Staramy się działać w sposób elastyczny i otwarty rozumiejąc, że każdy Klient ma inne wymagania i oczekiwania. 

Koncentrujemy swoją uwagę na przedstawieniu naszym Klientom najbardziej efektywnych rozwiązań w możliwie najkrótszym terminie. Zachowując przy tym jednocześnie wysokie standardy jakościowe. 

Wykonujemy usługi z najlepszą starannością oraz z wykorzystaniem fachowej wiedzy naszej kadry pracowniczej. Cechuje nas solidność, rzetelność i uczciwość, z zachowaniem należytej staranności. Jednym z naszych priorytetów jest stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych wszystkich naszych pracowników.

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc na kursy, eventy, targi i szkoleniach, które ściśle dotyczą transportu międzynarodowego oraz przepisów bezpieczeństwa w ruchu lądowym oraz przepisów BHP. Inwestycja w kadry jest w naszej firmie sprawą najwyższej wagi. Powyższe reguły leżą u podstaw ogółu podejmowanych przez nas decyzji. Mają one kluczowe znaczenie dla naszej pracy, jak również dla wizerunku przedsiębiorstwa. Dążymy do spotęgowania w sposób dynamiczny i nowoczesny naszych zasobów intelektualnych i materialnych, dbając dodatkowo o uczciwość i rzetelność naszych działań. Dzięki czemu nasi Klienci postrzegają nas jako godną zaufania i odpowiedzialną firmę. 

Jeśli masz pytania - napisz do nas.
Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie
Skontaktuj się